Bohužel pro většinu z nás to znamená stále nekončící viróza a nastupující alergie.

Pro doplnění potřebných jarních vitamínů pro Vás máme Multivitamín s minerály. Jde o komplexní zdroj 13-ti nejdůležitějších vitaminů a 9-ti nejdůležitějších minerálů pro zdravý organizmus. Tablety jsou na dva měsíce užívání a navíc bez fosfátů. Vyvážená kombinace důležitých vitamínů a minerálů v jedné tabletě zajistí doplnění vitamínů a minerálů v potřebných dávkách. Pomůže organizmu rychleji nastolit rovnováhu, posílit imunitu a zůstat déle zdravý a fit.

Pinio Nasal

Většinu z nás trápí celé jaro rýma. Ať už je na vině alergie nebo nachlazení máme řešení!

Pinio-Nasal bylinné nosní kapky nebo sprej se směsí éterických olejů eukalyptu, máty, tymiánu, rozmarýnu, borovicového jehličí a mandlového oleje, se po dlouhá léta těšily velké oblibě. Pečlivě vyvážená kombinace obsažených éterických olejů posiluje imunitu a má skutečně blahodárný vliv na infekční zánětlivá onemocnění dýchacích cest (záněty hrtanu, průdušnice a průdušek) a navíc má silné antioxidační účinky.

Užívat ho mohou jak dospělí tak děti od 1 roku a obávat se ho nemusí ani těhotné a kojící ženy nebo pacienti po chirurgických výkonech v dutině nosní. Uvedené éterické oleje postiženou tkáň dezinfikují, dobře prokrví, zmenší dráždivost a následně sliznice hojí.

Pokud s sebou musíte nosit celé jaro kapesník, přibalte i Pinio-Nasal, nikdy nevíte kdy se budete potřebovat zvolna nadechnout!

Na bolest v krku způsobenou alergií, virem, únavou nebo při zvýšené hlasové námaze jsou tu pastilky s vysokým obsahem kyseliny panthotenové. Panthenol HA je první pomocí pro hlasivky a při bolestech v krku. Pastilky se nechají volně rozpustit v ústech, mají příjemnou chuť, uleví od bolesti a zároveň hojí podrážděná místa. Praktické balení 15-ti pastilek můžete vzít všude s sebou pro případy nouze!

Pinio Nasal
Odkyselující nápoj

Po zimě také nastává doba půstů, hubnutí a pročišťování organismu.

Alkarosen – odkyselující nápoj sice není zázračná pilulka na hubnutí, ale je to velký pomocník pro jarní očistu. Chcete-li se zbavit pocitu přesyceného organismu a začít na jaře znovu zdravě s čistým štítem, zkuste se odkyselit!

Vyvážená minerální směs Alkarosen detoxikuje a odkyseluje organismus. Pomáhá zbavit se nežádoucích látek a zároveň doplňuje látky zásadotvorné. Je navíc bez fosfátů.
V balení je 20 šumivých tablet.

Při pravidelném užívání se v těle obnoví rovnováha mezi kyselinami a zásadami. Vy se budete cítit lépe, zároveň budete dodržovat pitný režim a nic Vám už nebrání vkročit do jara s pocitem lehkosti a plni energie!

Vlastník autorských práv: RosenPharma, a.s. ©
Zásady zpracování osobních údajů | Prohlášení o používání cookies