Kolagenové produkty pod stromeček

16. listopad 2018

Zima už je opravdu tady a Vánoce se blíží mílovými kroky, netrapte se výběrem dárku a vsaďte na jistotu!

Přemýšlíte o vhodném dárku pro babičku, maminku, manželku, dceru, manžela, tatínka či dědu? Vsaďte na kolagen! Jeho účinky mohou být doslova ohromující. Navíc kolagen pomůže pleti i kloubům lépe zvládat sychravé zimní dny.
Kolagen ovlivňuje kvalitu pokožky, vlasů, nehtů, zubů i kloubů a vazů. S přibývajícím věkem ale naše tělo ztrácí schopnost přirozeně ho vytvářet, a to rozhodně nemluvíme o stáří. Kolagen našemu tělu ubývá už kolem 35. roku života. Poznáme to například s příchodem prvních vlásečnicových vrásek.

Nezbytný je kolagen v době těhotenství, při zvýšené sportovní aktivitě nebo při stravě postrádající přirozené zdroje kolagenu - vegetariánství, veganství nebo třeba i při redukční dietě. Nejste-li příznivci bůčku, masových aspiků, tučných kůží či sladkých želatinových medvídků, pak je kolagen v tabletách elegantním způsobem, jak zůstat mladý a fit.

Pozor, není kolagen jako kolagen!

Má-li kolagen účinkovat, musí se jednat o kolagen hydrolyzovaný. Je dokázáno, že už po 11denní intenzivní kúře hydrolyzovaným kolagenem se biosyntéza kolagenu v těle zdvojnásobí.
Žádáte-li skutečně kvalitní a účinný kolagen, pak se spolehněte na kolagenové doplňky stravy české farmaceutické společnosti RosenPharma a.s. Všechny naše kolagenové produkty najdete na www.rosenpharma.cz

Vybere si každý podle svých potřeb.

Pro krásné ženy doporučujeme:

Kolagen FORTE + kyselina hyaluronová

V balení najdete 120 tablet přírodního kolagenu v koncentraci 1000 mg s přídavkem selenu a 60 tablet po 50 mg kyseliny hyaluronové. Jedná se o dvouměsíční dávku. Pro dosažení maximálních účinků je vhodné začít intenzivní kúrou 2 tablety kolagenu 3x denně.
Už v prvních týdnech se vyhladí vlásečnicové a mělké vrásky, vypne se pokožka těla a začne se zvyšovat i kvalita vlasů a nehtů. Účinek na šlachy a klouby sice není vidět, nicméně pravidelné užívání kolagenu je pomáhá spolehlivě udržet v kondici.

Pro silné muže nabízíme:

Kolagen SPRINT

Žvýkací kolagenové tablety Kolagen SPRINT jsou obohaceny o glukosamin a vitamin C. Poskytují optimální výživu kloubům a vazům, přispívají k pružnosti chrupavek, kloubů a vazů při sportovní zátěži. Jsou ideálním doplňkem stravy pro aktivně sportující muže (užívat je mohou samozřejmě i ženy).

Intenzivní kúra představuje 3x denně dvě tablety. Balení Kolagenu SPRINT Vám vystačí na měsíční intenzivní kúru, případně na tři měsíce běžného užívání.

Produkty společnosti RosenPharma jsou ideálním dárkem pro každého, na kterém Vám záleží, tak proč si dál lámat hlavu s výběrem dárku.

Inspirujte se na www.rpshop.cz

Nejnovější blogové příspěvky

Naše nové produkty

Gasterin® pastilky

Dimetinden RosenPharma gel

Rychlá pomoc a úleva při svědění a podráždění pokožky

Pinio-Nasal nosní mast

Nosní mast s éterickými oleji k ošetření pokožky nosu a jeho okolí.
RosenPharma Blog

Vlastník autorských práv: RosenPharma, a.s. ©