Loading...

Jednou z nejčastějších otázek maminek malých chlapečků u pediatra je, zda přetahovat předkožku penisu, či ne. A přestože se názory pediatrů různí a jeden poradí začít co nejdříve, zatímco druhý radí vyčkat na pozdější věk, velice šetrným uvolňováním předkožky nic nezkazíte. Naopak, můžete si včas povšimnout problémů, které by mohly nastat.

Pokračovat ve čtení

Příprava léčebné kúry

Před první koupelí v RosenSPA hnědá si můžete změřit přiloženým lakmusovým papírkem pH moči. Po koupeli si dalším lakmusovým papírkem ověříte pozitivní změnu. Z biologického hlediska je v kyselém prostředí daleko větší potenciál vzniku chorob než v prostředí neutrálním. Koupel způsobí odkyselení organismu, což se projeví zvýšením kyselosti moči, tedy snížením pH...

Pokračovat ve čtení

Zima už je opravdu tady a Vánoce se blíží mílovými kroky, netrapte se výběrem dárku a vsaďte na jistotu!

Přemýšlíte o vhodném dárku pro babičku, maminku, manželku, dceru, manžela, tatínka či dědu? Vsaďte na kolagen! Jeho účinky mohou být doslova ohromující. Navíc kolagen pomůže pleti i kloubům lépe zvládat sychravé zimní dny.
Kolagen ovlivňuje kvalitu pokožky, vlasů, nehtů, zubů i kloubů a vazů. S přibývajícím věkem ale naše tělo ztrácí schopnost přirozeně ho vytvářet, a to rozhodně nemluvíme o stáří. Kolagen našemu tělu ubývá už kolem 35. roku života. Poznáme to například s příchodem prvních vlásečnicových vrásek.

Pokračovat ve čtení

RosenPharma a.s.

RosenPharma, a.s.
664 81 Veverské Knínice 265

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

e-shop

Všechny produkty, které jsou na těchto stránkách prezentovány, je možné nakoupit on-line v našem e-shopu.